
Якщо у вас виникає інфекція горла бактеріального походження, вживання певних продуктів може бути дуже корисним в боротьбі з дискомфортом і сприяти більш швидкій регенерації організму.
Інфекція горла дуже часто прогресує поступово. Спочатку виникає дискомфорт і біль, потім ви відчуваєте сухість в області горла і проблеми з вживанням їжі.
Інфекція горла — причини
Лікарі виділяють два основних джерела інфекції горла: віруси і бактерії. Дуже складно їх розрізнити на початковому етапі. Вірусне походження інфекції: є найбільш поширеною формою цього розладу і найчастіше з’являється внаслідок перенесеного грипу або простуди.
Бактеріальне походження інфекції можна виявити по симптомах (гострий біль) і зовнішніх ознаках (білий наліт на язиці і сильно червоні мигдалини). Найчастіше це супроводжується високою температурою і кістково-суглобовими болями. Допомогти швидшому одужаннб допоможе лікарський засіб резістол.
Інфекція горла — загальні симптоми
У разі бактеріальної інфекції ви можете помітити такі симптоми:
- лихоманка
- запалення мигдалин
- головний біль
- почуття розбитості
- блювота
З іншого боку, якщо ви заразилися вірусом, симптоми можуть бути такими:
- кашель
- відчуття холоду
- заблокований ніс і пазухи
- біль в горлі
Інфекція горла — поради, які допоможуть полегшити дискомфорт
Для боротьби з симптомами ангіни є кілька порад:
- Пийте більше води, ніж зазвичай
Ви повинні серйозно піклуватися про водний баланс. Пийте воду кімнатної температури. Це дозволить вам подбати про стан горла і зменшити інтенсивну біль.
Як ви, напевно, помітили, сухість в горлі підсилює біль і посилює хворобливий стан. Вранці ви відчуваєте сильний біль, тому що горло не зрошується протягом ночі. Є кілька способів допомогти зберегти гідратацію. Ви можете смоктати спеціальні таблетки і лікувальні цукерки.
- Не курити
Звичайно, ми рекомендуємо кинути курити, але якщо ви не збираєтеся робити це в найближчому майбутньому: спробуйте відмовитися від сигарет на час хвороби.
В іншому випадку уражене горло буде регенерувати повільніше. Тютюновий дим викликає більше дискомфорту і болю. Не кажучи вже про наслідки для здоров’я.
- Вечеря за дві години до сну
Звичайно, слід пам’ятати, що потрапляння шлункового соку в стравохід підсилює печіння і біль в горлі. Тому варто подумати про вечерю, як мінімум за 2 години до сну.
- Відпочинок
Час для себе і відпочинку є обов’язковими елементами лікування.
